ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

دلم می خواد یه کوله گل گلی بزرگ داشته باشم داخلش فقط لوازم ضروری بذارم و یه لباس ساده ی گرم بپوشم و راه بیفتم. با اتوبوس سفر کنمو به همون شهری که خیلی وقته چشم انتظار دیدنشم. قبل ورود به شهر دوست داشتنیم سلام کنم به همه ی آدمای خوبش و ازشون بخوام برام دعا کنن تا موفق باشم.
برم جایی که باید یه عهدی ببندم و سفرم رو شروع کنم. نقطه اصلی سفرم پیدا کردن خودمه. من گمشده ای دارم که باید پیداش کنم. گاهی فکر می کنم نیازی به گشتن نیست میشه بدون اینکه بگردی کنارت ببینیش. من چشمامو بستم. هر از گاهی یه پلک می زنم اما چشمام بسته ست. کی می خوام چشمامو بازشون کنم؟ تو سفر؟ وقتی تو سفر چشمامو باز کنم می تونم ببینمش؟
به راهم ادامه میدم همه آدما همه جاهای شهر انگار ردی ازش رو دارن همه جارو با چشمام دنبال می کنم و هیچ اثری ازش نمی بینم. شاید هنوز چشمام بسته ست؟ پلک می زنم تو آینه ی آبیم نگاهشون می کنم، بازن. چشمام بازن اما اثری ازش نیست. بازم می گردم. هرجا رو که فکرش رو کنید. کاشی به کاشی مسجد رو، قطره قطره ی رودخونه رو، تمام ستون هارو می شمرم، تک تک درختهارو نگاه می کنم، کوچه ها پر از آدمن، من کجام؟ نکنه با این سفر ازش دورتر شدم؟ نکنه رویا می بینم؟ سنگینی کوله ام رو احساس می کنم. من خواب نیستم. من بیدارم. دنبال کننده ی آرزوهامم. من خود رویام. رویام تویی تو. بازم می گردم. اینبار سراغت رو از کوچه ها می گیرم. از خیابونا. کافه ها و صندلی هاشون. برام می خندن. می پرسن خانم با کی کار دارید؟
مگه اونام تو رو می شناسن؟ یعنی راه رو درست اومدم. اینهمه صبر کردم تا بیام یعنی ارزشش رو داشت؟ کسی نمی دونه من اینجام. معین تو گوشم می خونه: واست بهترین هارو می خوام چون واسه اولین بار فهمیدمت واسه آخرین بار عاشق شدم واسه اولین بار بخشیدمت به امید رویای.
رویا؟ من که تو واقعیتم. قدم هام، خستگی پاهام، صدای معین، چشمام، مگه من تو رو دارم صدا نمی زنم؟
تو هستی هستی هستی هستی صدام بهت می رسه به گوش دلت منظورمه.
سفرم داره تموم میشه. آخیش پیدات کردم. حالا کنارمی. می تونم ببینمت. داری لبخند می زنی.تو اینجایی. کنار من.معین بازم می خونه: اگه صددفعه باز به دنیا بیام می دونم تو رو انتخاب می کنم. راست می گه؟ راست می گه.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Scuba Fabric - gmknittedfabric.com نیاز دانلود ديوار صنعتي سبک و مسلح شرکت طراحی سایت ایران وب لایف دانلود فیلم وسریال کره تبلیغات و مارکتینگ زندگی را بنوش کوچینگ و توسعه فردی مرزهای علمی مهندسی نفت (PetroPush Frontier)